Verandy

Veranda

Wyjątkowa markiza do ogrodów zimowych. Osłona, która zachwyca ciekawym designem

Kompaktowa, doskonale zaprojektowana konstrukcja i wysoka jakość wykonania. Właśnie tym wyróżnia się Veranda – markiza przeznaczona do osłony ogrodów zimowych. Technologicznie zaawansowana, nowatorska konstrukcja z systemem naciągu materiału, zapewnia pełny komfort użytkowania, a elektroniczne czujniki pozwalają na bezobsługową eksploatację. Osłona przydatna także w miejscach wyposażonych w klimatyzację. Poszycie chowa się w kasecie, która doskonale chroni je przed zabrudzeniami. Można zamontować ją do ściany lub do sufitu. Wszystko to zapewnia pełny komfort użytkowania oraz ciekawy efekt wizualny.

 

Dzięki sprzedaży online, oferowana markiza Veranda może być zamówiona przez Klientów z Warszawy oraz wielu innych polskich miastach, zlokalizowanych nie tylko w województwie mazowieckim. To wyjątkowa okazja na urozmaicenie swojego ogrodu zimowego. Jej zaawansowana technologicznie konstrukcja pozwala cieszyć się zimowymi porankami i wieczorami, chroniąc przed nasłonecznieniem, a jednocześnie ocieplając wnętrze markizy. W kreatywny sposób prowadzi promienie słoneczne, umożliwiając nam przebywanie w przyjemnym, chronionym przed słońcem, ocieplonym i ciekawie zaprojektowanym wnętrzu. Co więcej, stabilna konstrukcja umożliwia wieloletnie, bezproblemowe korzystanie, a dobrze zaprojektowany materiał sprawia, że jej użytkowanie to czysta przyjemność. Odpowiednio dobrany profil umożliwia wyjątkowo łatwy montaż markizy.

Wysokiej jakości veranda w Warszawie dostępna na indywidualne zlecenie klienta!

Markiza Veranda to jeden z najbardziej wielofunkcyjnych i eleganckich rodzajów zadaszenia. Pozwala w prosty sposób stworzyć przyjemną strefę odpoczynku i stylowy dodatek do każdego tarasu czy balkonu. Budujemy ją wyłącznie z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych, które są łatwe w składaniu i montażu. Istotną rolę odgrywa również to, że posiada bardzo trwałą konstrukcję, dlatego inwestycja w ten model to gwarancja długotrwałego, wieloletniego użytkowania. Ten rodzaj markizy ma szerokość od 1 do 6 metrów w przypadku pojedynczego modułu, oraz do 12 metrów w przypadku dwóch połączonych modułów o wspólnym napędzie. Jej wysięg wynosi od 2 do 6 metrów. Sam napęd opiera się na elektrycznym przełączniku, który nie podlega dodatkowej opłacie.

 

Na życzenie klienta, w ramach użytkowania markizy Veranda, możemy dodać również ewentualną możliwość sterowania pilotem.

Model występuje tylko w kolorze białym, wraz z 15% dowolnej barwy ralu. Jego dodatkową zaletą jest fakt, że poszycie wykonujemy tylko z kolekcji tkanin o najwyższym standardzie, od producentów takich jak: RecaSens, DICKSON oraz Citel. Kąt nachylenia markizy wynosi od 0 do 90 stopni, dzięki czemu idealnie chroni przed promieniowaniem słonecznym. Cała ta specyfikacja techniczna sprawia, że jest to zdecydowanie dobry wybór dla osób poszukujących doskonałej jakości asortymentu. Wszystkie nasze produkty dostarczamy wyjątkowo szybko. Jeżeli Warszawa jest miejscem, w którym szukacie profesjonalnych rozwiązań, zapraszamy do zakupu! Mieszkańcom stolicy oferujemy darmowy pomiar, a sprzedaż prowadzimy wysyłkowo! 

Specyfikacja:

Szerokość:
1 m do 6 m (pojedynczy moduł) do 12 m (2 moduły połączone; wspólny napęd)

Wysięg:
2 m do 6 m

Napęd:
elektryczny przełącznik (bez dopłaty),
ew. sterowanie pilotem oraz system pogodowy.

Kolor konstrukcji:
biały + 15% dowolny ral.

Poszycie:
Kolekcja tkanin akrylowych o najwyższym standardzie; producentów takich jak DICKSON, RecaSens, Citel

Kąt nachylenia:
od 0° do 90°

Montaż:
zgodnie z pochyłością dachu

Informacje techniczne

Masz pytania?