Moskitiery

Moskitiery

Masz dość ugryzień komarów latem? Zainwestuj w moskitierę od producenta Rolco!

Lato to jedna z najlepszych pór roku, jednak słoneczne dni w ogrodzie może zepsuć obecność insektów i uciążliwych komarów. Nasza firma, wychodząc naprzeciw temu problemowi, proponuje Państwu moskitiery. Jeżeli Warszawa jest miejscem, w którym szukacie profesjonalnych rozwiązań, zapraszamy do zakupu! Mieszkańcom stolicy oferujemy darmowy pomiar, a sprzedaż prowadzimy wysyłkowo! Proponowane przez nas siatki ochronne przeciw komarom to doskonałe rozwiązanie na cieplejsze pory roku, które chroni nie tylko przed małymi krwiopijcami, ale również zapobiega przedostawaniu się innych insektów, much, oraz opadów z drzew, krzewów i kwiatów. Można dostosować je do wszystkich rodzajów okien oraz drzwi, dzięki czemu stanowią uniwersalną formę ochrony dla każdego domu i balkonu.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kolorów, rozmiarów i rodzajów. Dostarczamy zarówno moskitiery rolowane, przesuwne, jak i ramkowe, idealnie dopasowane zarówno do okien, jak i drzwi. Siatki wykonujemy z włókna szklanego w standardzie w kolorze szarym albo czarnym. Mimo to, nasze siatki można zamówić w różnych kolorach i w zróżnicowanych wykończeniach. Oprócz tego oferujemy modele, które są idealne do zastosowania w przypadku dużych okien, hoteli, bram garażowych, restauracji, osłon pergoli, a także centrów handlowych. Ten rodzaj siatek jest dostępny w dwóch wersjach: sterowanej na łańcuszek, albo sterowanej za pomocą silnika, czyli za pomocą pilota lub włącznika.

Stop komarom!

  • skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów

  • dostosowane do każdego rodzaju okien i drzwi

  • ramkowe, rolowane, przesuwne - do okien i drzwi

  • różne kolory, kształty, wykończenia

  • siatka wykonana z włókna szklanego w kolorze szarym (standard) lub czarnym

Moskitiery wielkogabarytowe - MAXI

  • Stosowana do bram garażowych, dużych okien, hoteli, restauracji, centrów handlowych, osłon pergoli

  • Sterowanie na łańcuszek bądź silnik (na pilot lub wyłącznik)

szybki, łatwy montaż

wysoka jakość produktu

prostota i wygoda w użytkowaniu

Wysokiej jakości moskitiery - Płońsk, Warszawa i cała Polska. Zapraszamy do składania zamówień!

 

Automatyczne sterowanie to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na możliwości szybkiego odsłonięcia danego obszaru (np. w przypadku garażu czy balkonu). Warto zaznaczyć, że nasze produkty to nie tylko łatwość użytkowania i szeroki wybór, ale również wysoka jakość i niezawodność. Moskitiery są proste i wygodne w korzystaniu, nie utrudniają codziennych czynności, a wręcz je ułatwiają. Bezproblemowo można je montować i składać, dlatego stanowią niezbędnik na letnie dni, kiedy to obecność insektów i owadów utrudnia korzystanie z pięknej pogody na balkonie lub siedzenie i spanie przy otwartym oknie. To także świetne rozwiązanie dla osób mieszkających na wsi, gdzie częstym problemem jest nadmiar wlatujących do domu much.

 

Zamiast nieestetycznych lepów i środków chemicznych, lepiej zainwestować w elegancką siatkę ochronną. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór tego typu produktów, czyli: siatki okienne ramkowe, okienne dachowe (rolowane), drzwiowe ramkowe, drzwiowe rolowane (poziome), drzwiowe przesuwne (idealne na balkon!), oraz drzwiowe rolowane podwójne, do większych drzwi balkonowych. Gwarantujemy korzystne ceny i jakość, która pozwala na bezproblemowe użytkowanie przez lata. Od lat dostarczamy moskitiery do naszych klientów z wielu polskich miast. Nasz produkty dzięki sprzedaży wysyłkowej mogą być zamówione przez Klientów z takich miast jak: Płońsk, czy Warszawa. Przesyłka jest realizowana szybko, a nasza szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie idealne rozwiązania dla siebie.

Masz pytania?