Komponenty i podzespoły

Komponenty do rolet rzymskich

Oryginalne i stylowe komponenty do rolet rzymskich od firmy Rolco

Decydując się na osłonę okienną, powinniśmy kierować się zarówno jakością jej wykonania, stopniem zacienienia oraz estetycznym wyglądem. Aby urozmaicić nieco aranżację oprawy okiennej, umieściliśmy w naszej ofercie wyjątkowe komponenty do rolet rzymskich, które pozwalają na samodzielne dostosowanie tego typu osłony do swoich potrzeb i oczekiwań. To również sposób na nadanie jej użytecznych funkcji, dzięki którym stanie się wysoce praktyczna i niezwykle wygodna w użytkowaniu. Wśród propozycji od producenta Rolco znajdą Państwo m.in. fiszbiny, gruszki transparentne, łańcuszki o różnych długościach, pręty obrotowe, rzepy, hamulce kasetowe, taśmy tunelowe, uchwyty ścienno-sufitowe, czy obciążniki łańcuszka.

 

Wszystko to sprawia, że nadanie osłonie indywidualnego charakteru i dostosowanie jej do swoich potrzeb staje się zdecydowanie łatwiejsze. Co więcej, nasze komponenty do rolet rzymskich pozwalają na uzyskanie eleganckiego, spójnego wyglądu pomieszczenia dzięki dużemu wyborowi różnokolorowych tkanin tunelowych. Nietypowe barwy, czyli takie odcienie jak: grafitowy, beżowy, transparentny i szary dostępne są na zapytanie klienta. Dostarczamy także łańcuszki w odcieniu srebra lub starego złota, oraz umożliwiamy łączenie różnych tkanin w ramach jednego modelu.

Bogata oferta komponentów do rolet rzymskich. Wysoka jakość i niezawodna trwałość

To również doskonały sposób na uzupełnienie swojej osłony, gdy dojdzie do zgubienia lub zepsucia jakiegoś elementu. Nasza oferta pozwala także na całościową, własną produkcję tego typu produktów. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Realizujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz firm. Oferowane przez nas komponenty do rolet wyróżnia wysoka trwałość, dobra jakość i precyzja wykonania. Wybierając nasze produkty, zyskujesz pewność, że każdy system będzie działać tak, jak powinien. Proponowane przez nas elementy to wysokiej klasy, niezawodne detale prosto od producenta.

Masz pytania?