Screen ZIP

Refleksole zewnętrzne - Warszawa i okolice

Wysokiej jakości refleksole do zastosowania w przeszklonych powierzchniach pionowych

Naturalna klimatyzacja i energooszczędność – te dwie korzyści przynoszą oferowane przez nas refleksole. Siedziba naszej firmy jest zlokalizowana w Strzembowie, ale to Warszawa i okolice są głównymi obszarami, gdzie dostarczamy nasze produkty. Dzięki sprzedaży wysyłkowej, każdy może skorzystać z naszej oferty. Ta wyjątkowa, zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna pomaga w zachowaniu stałej, komfortowej temperatury w pomieszczeniu narażonym na działanie promieni słonecznych. Jednoczesne zastosowanie tego typu rolet umożliwia ograniczenie użycia urządzeń klimatyzacyjnych, przyczyniając się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków.

 

Oprócz tego, zapewniają one niezwykły komfort optyczny. Stosowane w roletach tkaniny Soltis i polyscreen, dzięki swoim właściwościom gwarantują skuteczną barierę optyczną dla wpadającego do pomieszczenia światła oraz skutecznie tłumią kontrasty. Refleksole zewnętrzne zakupione w naszym sklepie są jednocześnie niesamowicie estetyczne i funkcjonalne. Zastosowanie odpowiedniego systemu zaciemnienia wnętrz umożliwia podkreślenie indywidualnej architektury budynku. Ponadto bogata oferta tkanin o różnych strukturach i wielu kolorach oraz opcja lakierowania konstrukcji rolet pozwalają na idealne wkomponowanie ich w otoczenie.

Modele

Refleksol 76 

Refleksol 76 jest to roleta materiałowa służąca do zaciemnienia pomieszczeń. Roleta montowana na zewnątrz wpływa na redukcję ciepła słonecznego, przedostającego się przez okno, co w efekcie umożliwia oszczędność energii potrzebnej na klimatyzowanie pomieszczeń. Jest to system "naturalnej klimatyzacji" coraz bardziej popularny na całym świecie. W zależności od warunkowań technicznych lub wymagań klienta można zastosować trzy rodzaje prowadnic. Na zewnątrz: prowadnice G31 i linkę, do wewnątrz prowadnice G80.Zaletą Rolety Refleksol są niewielkie wymiary kasety, która osłania tkaninę nadając rolecie estetyczny wygląd. Rolety Refleksol 76 produkowane są z napędem ręcznym (korba lub korba z przelotką przy montażu zewnętrznym) lub elektrycznym - silnik sterowany pilotem lub za pomocą przełącznika mechanicznego. Rolety można sterować również grupowo.

Parametry techniczne:

 • Wymiary kasety: Szerokość: 76 mm; wysokość: 81 mm
 • Wysokość maksymalna: 2,6 m
 • Szerokość maksymalna: 2,6 m
 • Szerokość minimalna: 0,7 m
 • Sposoby montażu: na zewnątrz lub wewnątrz
 • Kolor konstrukcji: lakier proszkowy w dowolnym kolorze RAL
 • Tkanina: Soltis, Polyscreen
 • Napęd ręczny: korba lub korba z przepustem przez stolarkę okienną
 • Napęd elektryczny: silnik, silnik z wbudowanym odbiornikiem zdalnego sterowania

Refleksol 103

Refleksol 103 jest roletą materiałową służącą do zaciemniania pomieszczeń, montowaną na zewnątrz lub wewnątrz obiektu. System 103 zapewnia poprawę warunków temperaturowych wewnątrz obiektu, nie ograniczając tym samym widoku na zewnątrz. W zależności od uwarunkowań technicznych lub wymagań klienta można zastosować cztery rodzaje prowadnic. Na zewnątrz: prowadnice GC20, GC30 i linkę, do wewnątrz prowadnice G80. Prowadnice G80 z odpowiednio dobraną tkaniną typu Black-Out (np. Soltis B92N), może całkowicie zaciemnić pomieszczenie (np. sale konferencyjne, teatralne itp.). Nowością w systemie 103 są prowadnice GC30, dzięki którym można zastosować belki przeciwwietrzne, tzw. anti wind. Zaletą Refleksola 103 jest łatwość dostępu do wnętrza kasety przez zastosowanie z przodu pokrywy rewizyjnej co w przyszłości umożliwia modernizację lub wymianę podzespołów. Do systemu 103 stosuje się napęd ręczny lub silnikowy z możliwością dołączenia automatyki pogodowej i grupowego sterowania roletami.

Parametry techniczne:

 • Wymiary kasety: Szerokość: 107 mm; wysokość: 117 mm
 • Wysokość maksymalna: 4 m
 • Szerokość maksymalna: 4,5 m
 • Szerokość minimalna: 0,8 m
 • Sposoby montażu: na zewnątrz lub wewnątrz
 • Kolor konstrukcji: lakier proszkowy w dowolnym kolorze RAL
 • Tkanina: Soltis, Polyscreen
 • Napęd ręczny: korba lub korba z przepustem przez stolarkę okienną
 • Napęd elektryczny: silnik, silnik ze zdalnym sterowaniem radiowym 

Refleksol XXL

Refleksol XXL jest roletą materiałową służącą do zaciemnienia pomieszczeń. Ze względu na funkcjonalność przeznaczona jest do stosowania w obiektach przemysłowych. Nie posiada kasety i jest mocowana do ściany lub sufitu za pomocą uchwytu uniwersalnego. System XXL występuje tylko z prowadnicami linkowymi, których napięcie zapewnia specjalny uchwyt pokazany na rysunku. Z punktu widzenia ekonomicznego, zaletą XXL jest możliwość wykonania go w dużych rozmiarach (5m×5m), co jest bardzo korzystne w przypadku zaciemniania wielkich powierzchni. Tkaniny stosowane we wszystkich systemach typu Refleksol, charakteryzują się niezwykłą trwałością kolorów, stałością wymiarową i odpornością na czynniki atmosferyczne. Dodatkowym atutem tkanin jest możliwość łatwego usunięcia zabrudzeń - wystarczy przetrzeć materiał zwilżoną gąbką. Do systemu XXL stosuje się napęd ręczny lub silnikowy z możliwością dołączenia automatyki pogodowej i grupowego sterowania roletami.

Parametry techniczne:

 • Wysokość maksymalna: 5 m
 • Szerokość maksymalna: 5 m
 • Szerokość minimalna: 0,8 m:
 • Wymiary uchwytu: Szerokość: 114; wysokość 105 mm
 • Sposoby montażu: na zewnątrz lub wewnątrz
 • Kolor konstrukcji: lakier proszkowy w dowolnym kolorze RAL
 • Tkanina: Soltis, Polyscreen
 • Napęd ręczny: korba
 • Napęd elektryczny: silnik, silnik ze zdalnym sterowaniem radiowym

Refleksole w Warszawie i okolicy dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach. Sprawdź naszą ofertę!

To niezwykle praktyczne rozwiązanie, idealne do każdego domu i miejsc użyteczności publicznej, w których zaciemnienie pomieszczenia ma ogromne znaczenie. Refleksole zamontowane wewnątrz budynku mogą stwarzać nawet efekt pełnego zaciemnienia, np. w salach kinowych, wykładowych, itp. Opcjonalne zastosowanie automatyki pogodowej dodatkowo zabezpiecza rolety przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Co więcej, wyróżnia je niezwykła trwałość. Solidna aluminiowa konstrukcja oraz wysokiej klasy tkaniny z wytrzymałych włókien poliestrowych pokrywanych PVC są gwarantem długotrwałego użytkowania rolet.

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór modeli, które sprawdzą się w zróżnicowanych pomieszczeniach: model 76 – pozwala na redukcję ciepła słonecznego, pełni rolę „naturalnej klimatyzacji” stosowanej na całym świecie; model 103 – można montować go na zewnątrz lub wewnątrz obiektu, nie ogranicza widoku na zewnątrz; XXL – stworzony specjalnie z myślą o obiektach przemysłowych. Zainteresowani? Zamówcie nasze refleksole zewnętrzne! Nie tylko Warszawa i okolice! Dzięki zakupom online obsługujemy całą Polskę.

Masz pytania?