Plisy

Funkcjonalna dekoracja w Twoim domu, czyli plisy przeciwsłoneczne

 

To jedna z najnowocześniejszych osłon okiennych, która pozwala nie tylko na stworzenie ciekawej, minimalistycznej aranżacji, ale jest również niezwykle komfortowa i wygodna w użytkowaniu. Plisy składane w harmonijkę, znane też jako żaluzje lub rolety, to nowoczesny rodzaj eleganckiej i dekoracyjnej zasłony przeciwsłonecznej pozwalającej uzyskać niepowtarzalne efekty świetlne i możliwości kompozycyjne. Jako jedyna daje możliwość zasłonięcia otworów okiennych o nietypowych kształtach: okręgi, trójkąty, trapezy itp. Jest również bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości, trwała i dostępna w różnych opcjach kolorystycznych, dzięki czemu wpasuje się w aranżację każdego wnętrza.

 

Firma Rolco od lat dostarcza swoim klientom osłony najwyższej jakości jako polski, zaufany producent plis. Mazowieckie jest głównym obszarem działania naszej firmy, jednak obsługujemy również klientów indywidualnych i firmy z całego kraju. Proponowane przez nas rozwiązania cechują się też łatwością obsługi. Przykładowo, harmonijkowym modelem osłony steruje się wygodnie za pomocą uchwytów w dolnym i górnym profilu, lub za pomocą sznurków. Niektóre modele można sterować również silnikiem elektrycznym. Oto trzy podstawowe kategorie proponowanych produktów:

  • dachowe - wyposażone są w dodatkowy komplet bocznych prowadnic trzymających materiał blisko szyby;
  • okienne - szeroki wybór materiałów pozwala na wykonanie plis o szerokości nawet do 150 cm szerokości;
  • o nietypowych kształtach- okręgi, trójkąty, trapezy.

Renomowany producent plis. Mazowieckie, Warszawa i cała Polska - przyjmujemy zamówienia od firm i klientów indywidualnych

Wybierając naszą ofertę, decydują się Państwo na wysoką jakość wykonania. Proponowane przez nas produkty to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody zaciemnienia nie zdają egzaminu. Są również stylowym dodatkiem do każdego wnętrza. Wszystko to, w połączeniu z korzystną ceną i szybką dostawą sprawia, że warto wybrać dostępne w naszej ofercie plisy. Płońsk i Warszawa są miejscami, w których nasza oferta cieszy się szczególną popularnością ze względu na umiejscowienie naszej siedziby w Strzembowie. Jesteśmy również otwarci na zamówienia klientów z całej Polski. Zapraszamy!

Masz pytania?