+48 794 999 891 (PL), (RU) +48 506 688 889 (PL)   Skype: rolco_10

Pergole ręczne

Praktyczne pergole ręczne

Szanowni Państwo,
firma Rolco sp. z o.o. od lat zajmuje się produkcją i sprzedażą najlepszej jakości osłon przeciwsłonecznych. Oferujemy w szczególności rolety, żaluzje, moskitiery i praktyczne markizy (w tym między innymi pergole ręczne rzymskie). Wszystkie produkty przygotowujemy na indywidualne zlecenie naszych klientów, troszcząc się o ich perfekcyjne wykończenie i najmniejszy detal. Nasze pergole pozwalają na skuteczne i satysfakcjonujące wyeliminowanie zbyt intensywnego nasłonecznienia z określonych przestrzeni, a także poprawiają bezpieczeństwo budynków i mogą Państwu zapewnić poczucie prywatności za sprawą ochrony przed wzrokiem innych.

Naszym atutem jest gwarancja najwyższej jakości. Przygotowywane przez nas pergole ręczne są wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów, które są wytrzymałe, solidne i trwałe przez lata. Ponadto mogą Państwo u nas przebierać w pełnej gamie kolorów i pięknych wzorów, dzięki czemu klasyczne żaluzje pionowe i rolety wewnętrzne mogą Państwo dopasować do wnętrza swojego domu, a także biura, sklepu czy jakiegokolwiek zakładu usługowego. Nasz zasięg terytorialny to nie tylko Warszawa – obsługujemy klientów indywidualnych i firmy z całej Polski, którzy są usatysfakcjonowani z wykonanej przez nas pracy. Serdecznie zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Pergole ręczne od Rolco to jakość, która zobowiązuje

Niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się pergole ręczne rzymskie o klasycznym wyglądzie. W tym modelu zastosowaliśmy stylowe zakończenia prowadnic i słupów, dzięki czemu przełamaliśmy tradycyjny design. Standardowo pergola zapewnia ochronę przeciwsłoneczną i po części osłania od wiatru, a my dodatkowo postanowiliśmy ułatwić odpływ wody opadowej, w związku z czym pakiet poszycia wykonujemy z lekkim spadkiem na jeden z boków, aby ułatwić odprowadzenie wody opadowej. Nasza markiza jest sterowana za pomocą sznura w pętli, ale możliwy jest też wariant z wygodnym napędem elektrycznym.

Nasze pergole to idealny produkt dla tych, którzy wysoko cenią sobie indywidualizm, niebanalne podejście do aranżacji wnętrz i elegancję. Jest to tradycyjne, a jednocześnie nowoczesne zadaszenie tarasu w ciekawej formie na miarę współczesności. Jesteśmy pewni, że idealnie sprawdzi się na Państwa prywatnym tarasie. Niewątpliwym atutem naszej markizy jest to, że została ona wyposażona w ruchome zadaszenie, które mogą Państwo regulować ręcznie wedle uznania, aby zaciemniało tylko wybrany fragment tarasu i osłaniało Państwa przed słońcem.