+48 794 999 891 (PL), (RU) +48 506 688 889 (PL)   Skype: rolco_10

PATIO PRESTIŻ - producent

Nowoczesna osłona

Firma Rolco sp. z o.o., która zajmuje się produkcją i sprzedażą najlepszej jakości osłon przeciwsłonecznych, ma zaszczyt przedstawić Państwu nowość w swojej ofercie. PATIO PRESTIŻ jest wyjątkowym produktem najwyższej jakości. Oto nowa klasa zadaszeń tarasów na miarę XXI wieku! Ten rodzaj pergoli tarasowej jest niezwykle prosty, łatwy i wygodny w użyciu. Zapewniamy, że będą Państwo potrafili profesjonalnie ją obsługiwać. Bardzo korzystna jest możliwość rozłożenia i złożenia osłony dosłownie w każdej chwili. Nie trzeba do tego żadnych dodatkowych umiejętności.

Produkty firmy Rolco są wytrzymałe i odporne na ciężkie warunki atmosferyczne – przetrwają wszystkie deszcze i nawet najbardziej srogą zimę. Wykorzystując te osłony, mogą Państwo stworzyć w swojej przestrzeni piękne ogrody zimowe. Ich zaletą jest też fakt, że nie wymagają zezwolenia na budowę – bez obaw mogą je Państwo postawić w dowolnie wybranym miejscu. Ten rodzaj rolety w poziomie jest praktyczny i estetyczny – z pewnością przypadnie Państwu do gustu.

ZOBACZ POZOSTAŁE PERGOLE:
Kliknij w miniaturkę, aby przejść dalej
PATIO CLASSIC
PERGOTENDA
NOVA
PATIO EKONOMIC
PERGOLA

PATIO PRESTIŻ

nazywane również roletą rzymską w poziomie, pergotendą, pergolą, roletą w poziomie

 
 
 

MODEL

FOTO

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.


I

mocowanie sufitowe


I
mocowanie międzyścienne
II

system montowany do ściany


III

system monotwany do ściany
prowadnice skrajne na jednym poziomie z przednią belkąIV

system montowany do ściany
z rozwijaniem bocznymV

system wolnostojącyVI
system  wolnostojący

automatyka niewidoczna (foto)

PATIO PRESTIŻ – producent Rolco

PATIO PRESTIŻ do dobry wybór, a producent Rolco – jeszcze lepszy! Nasza firma od lat zajmuje się produkcją i sprzedażą osłon przeciwsłonecznych najwyższej jakości. Oferujemy Państwu rolety, żaluzje, markizy (w tym między innymi pergole rzymskie) oraz moskitiery, które przygotowujemy między innymi na indywidualne zlecenie naszych klientów. Jesteśmy też otwarci na współpracę z firmami. Wszystkie nasze produkty pozwalają wyeliminować zbyt mocne nasłonecznienie określonych przestrzeni. W ten sposób poprawiają bezpieczeństwo budynków i zapewniają poczucie prywatności poprzez ochronę przed wścibskim wzrokiem sąsiadów i przypadkowych przechodniów.

Przygotowywane przez nas rozwiązanie są wytrzymałe i solidne. Ponadto są one dostępne w pełnej ofercie kolorystycznej i w wielu wzorach, dzięki czemu nasze produkty mogą Państwo dopasować do każdego wnętrza – domu, biura, sklepu, zakładu usługowego. Serdecznie zachęcamy do kontaktu! Jesteśmy dostępni pod telefonem lub adresem e-mail.

GALERIA