+48 794 999 891 (PL), (RU) +48 506 688 889 (PL)   Skype: rolco_10

Pergole rzymskie - pergoleta - producent województwo mazowieckie

Wyjątkowe pergole – producent Rolco

Firma Rolco sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą najlepszej jakości osłon przeciwsłonecznych. Oferujemy w szczególności rolety, żaluzje, markizy (w tym między innymi pergole rzymskie) oraz moskitiery, które przygotowujemy na indywidualne zlecenie naszych klientów. Nasze produkty pozwalają na wyeliminowanie intensywnego nasłonecznienia z określonych przestrzeni. Poprawiają również bezpieczeństwo budynków, a także zapewniają poczucie prywatności poprzez ochronę przed wzrokiem innych.

Przygotowywane przez nas pergole rzymskie są wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów, które są wytrzymałe i trwałe przez lata. Dodatkowo dostępne są one w pełnej gamie kolorów i wzorów, zatem żaluzje pionowe czy rolety wewnętrzne można dopasować do każdego wnętrza: do domu, do biura, sklepu czy zakładu usługowego. Nasz zasięg terytorialny to nie tylko województwo mazowieckie obsługujemy klientów indywidualnych i firmy z całej Polski. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Klasyczna pergola – producent Rolco gwarantuje najwyższą jakość

Nasze pergole rzymskie to jakość, którą gwarantuje sam producent. Jedną pergolą mogą Państwo przysłonić aż 36 m2 powierzchni bez obawy, że deszcz czy delikatny wiatr spowodują jakiekolwiek uszkodzenia. Jest to jedyna w swoim rodzaju markiza podparta na stopach od przodu, które całkowicie przytrzymują cały ciężar konstrukcji. Ze względu na wytrzymałość i swoje wymiary markiza typu pergola cieszy się uznaniem wśród restauratorów i organizatorów imprez na wolnym powietrzu.

Charakterystyka produktu:

 • konstrukcja aluminiowa markizy w kolorze białym (RAL 9016)
 • napęd ręczny lub elektryczny markizy
 • montaż markizy do ściany, sufitu lub konstrukcji wolnostojących
 • max. wym. szer. 600 cm x 600 cm
 • regulacja kąta nachylenia od 8° do 40°.
ZOBACZ POZOSTAŁE PERGOLE:

-> POWRÓT
Kliknij w miniaturkę, aby przejść dalej
PATIO CLASSIC

PATIO PRESTIŻ
PERGOTENDA
NOVA
PATIO EKONOMIC
 

PERGOLA

Jedną pergolą możemy przysłonić 36 m2 powierzchni bez obawy, że deszcz czy wiatr mogą spowodować uszkodzenia. Jest to jedyna w swoim rodzaju markiza podparta na stopach od przodu, które całkowicie przytrzymują cały ciężar konstrukcji. Ze względu na wytrzymałość i swoje wymiary markiza pergola cieszy się uznaniem wśród restauratorów i organizatorów imprez na wolnym powietrzu.

Charakterystyka:
 • konstrukcja aluminiowa markizy w kolorze białym (RAL 9016)
 • napęd ręczny lub elektryczny markizy
 • montaż markizy do ściany, sufitu lub konstrukcji wolnostojących
 • max. wym. szer. 600 cm x 600 cm
 • regulacja kąta nachylenia od 8° do 40°

min. 200 cm, max. 600 cm
min. 200 cm, max. 600 cm

 
Mikro pergola

 

min. 250 cm, max. 500 cm
min. 200 cm, max. 400 cm
 


Pergola ręczna
Pergola w Polsce kojarzy się z jednym tylko zastosowaniem - jako zadaszenie ogródków restauracyjnych.
Inaczej jest w Europie Zachodniej i Południowej, małe pergole stosuje się często na przydomowych tarasach, ogrodach dachowych,
a nawet dużych balkonach. Wychodząc naprzeciw tym trendom, jak i chcąc przedłużyć już krótki sezon tarasowy,
wprowadziliśmy do oferty szereg nowych produktów i akcesoriów markizowych:
Trattoria- mała pergola (4,80m x 5m) o niezawodnej konstrukcji.


min. 480 cm, max. 500 cm
min. 200 cm, max. 500 cm

Sterowanie ręczne za pomocą korby
 • wymiary: 100cm, 150cm, 180cm, 200cm
 • kolory: biały, beżowy, brązowy, szary, czarny
  

 

Nowość na rynku, czyli pergole rzymskie

Pergotela w Polsce kojarzy się z jednym tylko zastosowaniem – jako zadaszenie ogródków restauracyjnych. Inaczej jest w Europie Zachodniej i Południowej. Małe pergole stosuje się często na przydomowych tarasach, ogrodach dachowych, a nawet dużych balkonach. Wychodząc naprzeciw tym trendom, jak i chcąc przedłużyć już krótki sezon tarasowy, wprowadziliśmy do oferty szereg nowych produktów i akcesoriów markizowych. W związku z tym w naszej ofercie znalazły się wyjątkowe pergole rzymskie.

Są to zarazem proste i niezwykle nowoczesne konstrukcje, które zadowolą miłośników estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Prostota instalacji sprawia, że będzie pasowała do każdego ogrodu. Jest wyposażona w ciekawe rozwiązania, które czerpią z konstrukcji zwijanej rolety rzymskiej. To rodzaj lekkiego pokrycia dachowego, które wnosi przyjemny klimat do pomieszczeń, ogrodów i tarasów oraz skutecznie chroni przed słońcem i deszczem. Montowane są na stabilnej konstrukcji aluminiowej lub drewnianej. Serdecznie polecamy Państwu ten produkt. To Pergotela bezpośrednio od producenta.

Pergotela – nowoczesność w dziedzinie osłon

Pergotela dostępna w naszej ofercie to idealny produkt dla klientów, którzy cenią sobie indywidualizm i elegancję. Jest to nowoczesne zadaszenie tarasu w ciekawej formie, które idealnie sprawdzi się prywatnych tarasach, a także w ogródkach restauracyjnych i hotelowych. Niewątpliwą zaletą zadaszenia tego typu jest to, że zostało ono wyposażone w ruchome zadaszenie, które mogą Państwo dowolnie regulować, aby zaciemniało tylko wybrany fragment tarasu.

Charakterystyka produktu:

 • konstrukcja wiatroodporna,
 • proste i nieskomplikowane sterowanie za pomocą sznurka,
 • dostępne są nieprzemakalne tkaniny,
 • istnieje możliwość odprowadzenia wody w najbardziej pożądanym kierunku