+48 794 999 891 (PL), (RU) +48 506 688 889 (PL)   Skype: rolco_10

Żaluzje aluminiowe na wymiar - Warszawa

Trwałe, eleganckie i dobre jakościowo żaluzje aluminiowe na wymiar

Stanowią praktyczną, niezbędną i niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem. Nasze żaluzje aluminiowe to produkty wysokiej jakości. Ich atutem jest trwałość koloru, kształtu oraz możliwość wyboru spośród szerokiej palety kolorystycznej lub wersji drewnopodobnych. Dzięki tej różnorodności otrzymują Państwo możliwość precyzyjnego doboru żaluzji do charakteru swojego wnętrza. Modele o wielkości 50 mm są przystosowane do sterowania elektrycznego (automatycznego) oraz ręcznego. Czyszczenie i konserwacja:

  • można delikatnie odkurzać
  • lamele aluminiowe przecierać za pomocą miękkiej szmatki
  • w przypadku dużych zabrudzeń używać miękkiej szmatki zwilżonej roztworem z detergentem

Wybierając naszą firmę, stawiają Państwo na wysoką jakość. Wszystkie produkty, w tym żaluzje aluminiowe na wymiar, powstają w oparciu o wykorzystanie najlepszych i najtrwalszych materiałów od sprawdzonych dostawców. Tego typu produkt jest również jednym z najchętniej wybieranych ze względu na swój estetyczny wygląd, uniwersalność zastosowania, klasyczność i korzystną cenę. Nasza firma zlokalizowana jest w Strzembowie, ale dzięki sprzedaży wysyłkowej również mieszkańcy takich miast jak Warszawa mogą skorzystać z naszych usług.

Szeroki wybór żaluzji aluminiowych w Warszawie. Przyjmujemy zamówienia z całej Polski!

Firma Rolco od lat specjalizuje się w dostarczaniu najbardziej skutecznej i funkcjonalnej ochrony przed słońcem. Zajmujemy się zarówno produkcją, jak i sprzedażą różnego typu produktów dedykowanych działaniu przeciwsłonecznemu. Zamawiając u nas, zyskują Państwo pewność, że dostarczone żaluzje aluminiowe będą odpowiedniej szerokości i długości, a także będą cechować się wyjątkową trwałością i wygodą użytkowania. Oprócz tego, oferujemy markizy, rolety i moskitiery. Wszystkie produkty mogą być specjalnie dopasowane i przygotowane na zlecenie klienta.

Naszą misją jest dostarczanie osłon przeciwsłonecznych zgodnych z indywidualnym gustem i upodobaniami. Każdy model jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Prowadzimy sprzedaż w Strzembowie, ale także realizujmy wysyłki, dzięki czemu każdy mieszkaniec Warszawy może skorzystać z naszej bogatej oferty. Zamawiając żaluzje aluminiowe na wymiar, stawiasz na produkty najwyższej jakości i idealnie dopasowane do wielkości swoich okien. Zapraszamy do kontaktu!


Dane techniczne:
  min. szerokość [mm] max. szerokość [mm] max. wysokość [mm]
żaluzja aluminiowa 25 mm 450 3000 3000