+48 794 999 891 (PL), (RU) +48 506 688 889 (PL)   Skype: rolco_10

Rolety - Warszawa, Płońsk i okolice - Hurt

Wysokiej jakości rolety dostępne w Warszawie, Płońsku i okolicach. Sprawdź naszą ofertę!

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze osłony przeciwsłoneczne na rynku, w tym wysokiej jakości rolety (hurt). W Strzembowie znajduje się siedziba naszej firmy, a Warszawa i okolice są miejscowościami, w których prowadzimy darmowy pomiar wraz z wysyłką zamówionego towaru. W naszej ofercie znajdują się modele materiałowe idealne do domowych okien, wnęk, witryn, ekranów projekcyjnych, a także eleganckie modele rzymskie. W asortymencie nie mogło zabraknąć również modelu „Dzień-Noc”, czyli produktu składającego się z przezroczystych i zaciemniających pasów. Cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów, zastępując tradycyjne zasłony, firany i żaluzje.

Istnieje wiele powodów, dla których zamiast powyższych rozwiązań, warto wybrać właśnie nasze, wysokiej jakości rolety. Płońsk, Warszawa i okolice nie są jedynymi miejscami, w których możesz zakupić modele marki Rolco. Towar dostarczamy na terenie całego kraju, dlatego jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat dostępnych modeli i zamówić online, zapoznaj się z ofertą na naszej stronie. Dostawa jest szybka, ceny korzystne, a misją naszej marki jest dostarczanie najlepszych, funkcjonalnych rozwiązań. Wszystkie produkty są trwałe, solidnie wykonane i występują w zróżnicowanych wielkościach, kolorach i modelach.

Rolety hurt – Warszawa i okolice. Dobra jakość, atrakcyjna cena i duży wybór kolorów

Ogromną zaletą, która wyróżnia nasze rolety, jest ich szeroka paleta kolorystyczna. Daje to niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne, pozwalając dopasować ich odcień do mebli, koloru ścian, podłóg i ogólnego stylu panującego w całym wnętrzu. Tego typu osłona idealnie wpisze się w aranżacje nowoczesne, a także klasyczne i tradycyjne, stanowiąc modny, stylowy dodatek i jednocześnie wysoce funkcjonalny element wyposażenia.

Kolejnym plusem jest możliwość montowania ich bezpośrednio na skrzydle okna, bez konieczności wiercenia otworów. Trzymają się blisko szkła, dlatego będą świetnym rozwiązaniem w przypadku często otwieranych i uchylanych okien. Rolety – hurt i sprzedawane indywidualnie – są doskonałym rozwiązaniem dla firm i osób prywatnych. Będą lżejsze niż żaluzje drewniane i można mocować je na bardzo dużych oknach, ponieważ pozwalają na ich całkowite zaciemnienie. Jeżeli szukasz wysokiej jakości produktów od sprawdzonej firmy, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!