+48 794 999 891 (PL), (RU) +48 506 688 889 (PL)   Skype: rolco_10

Markizy koszowe - Warszawa

Idealne rozwiązanie dla Twojego lokalu

Prowadzisz lokal gastronomiczny, usługowy a może osiedlowy sklep? W celu zapewnienia jak najwyższej satysfakcji swoich klientów powinieneś zadbać także o ich komfort. Aby Ci to ułatwić, firma Rolco Sp. z o.o. proponuje Ci markizy koszowe, które cechują się niezwykle wysoką jakością, trwałością, odpornością oraz funkcjonalnością. Nasze przedsiębiorstwo każdego dnia dostarcza swoim klientom atrakcyjne rozwiązania przeciwsłoneczne, a Ty już dziś możesz dołączyć do grona osób, które skorzystały z naszych usług. Wystarczy, że zapoznasz się z naszą konkurencyjną ofertą i wybierzesz produkt, który doskonale sprosta Twoim potrzebom. To takie proste! Nasza firma zlokalizowana jest w Strzembowie, ale dzięki sprzedaży wysyłkowej również mieszkańcy takich miast jak Warszawa mogą skorzystać z naszych usług.

 

markizy koszowe warszawa

Najczęściej sosowane w:

  • sklepach,
  • restauracjach
  • lokalach usługowych
  • funkcjonalna osłona przed słońcem deszczem
  • reklama firmy (druk napisów oraz grafiki)
  • różne kolory, kształty, wykończenia rodzaje markiz koszowych
  • falbana: falbany
  • kolory konstrykcji: kolory ral w markizach

Wymiary:

  • szerokość 100 - 600 cm
  • wysięg 60 - 150 cm
5 lat gwarancji
Pozostałe kolory RAL konstrukcji za dopłatą +15% oraz wydłużony czas realizacji do 14 dni roboczych
Zewzględów technologicznych dopuszczalne sa różnice w odcieniach kolorów, które nie mogą być podstawą do reklamacji.

markiza koszowa

Markizy koszowe na miarę Twojej przestrzeni

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie firmie Rolco Sp. z o.o. powinieneś powierzyć stworzenie i dostarczenie osłony przeciwsłonecznej dla Twojego lokalu? To proste - wszystkie nasze produkty, w tym także markizy koszowe, są przygotowywane specjalnie na Twoje zlecenie oraz posiadają niezwykle długą gwarancję, która wynosi aż 5 lat. Nasze towary wyróżniają się na tle konkurencji swoimi atrakcyjnymi cenami, które idą w parze z najwyższą jakością. Co więcej, jesteśmy nieustannie do Twojej dyspozycji, dlatego jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem Skype, a my z radością Ci pomożemy.

Proponowane przez nas osłony przeciwsłoneczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane markizy koszowe to rozwiązanie dla każdego lokalu, który chciałby zapewnić swoim konsumentom ochronę przed deszczem i słońcem. Co więcej, możesz umieścić na nich reklamę swojej firmy w postaci druku czy grafiki, dzięki której Twoje miejsce będzie rozpoznawalne już z daleka. W naszej ofercie znajdziesz osłony koszowe w różnych kolorach, kształtach oraz wykończeniach. Poznaj szczegóły każdego z nich i wybierz ten, który idealnie dopasuje się do Twojego biznesu. Jeżeli Warszawa jest miastem, w którym szukasz rzetelnej firmy oferującej markizy, trafiłeś pod właściwy adres. Zapraszamy!