+48 794 999 891 (PL), (RU) +48 506 688 889 (PL)   Skype: rolco_10

Markizy koszowe - Warszawa

Idealne rozwiązanie dla Twojego lokalu

PProwadzisz lokal gastronomiczny, usługowy a może osiedlowy sklep? W celu zapewnienia jak najwyższej satysfakcji swoich klientów powinieneś zadbać także o ich komfort. Aby Ci to ułatwić, firma Rolco Sp. z o.o. proponuje Ci markizy koszowe, które cechują się niezwykle wysoką jakością, trwałością, odpornością oraz funkcjonalnością. Nasze przedsiębiorstwo każdego dnia dostarcza swoim klientom atrakcyjne rozwiązania przeciwsłoneczne, a Ty już dziś możesz dołączyć do grona osób, które skorzystały z naszych usług. Wystarczy, że zapoznasz się z naszą konkurencyjną ofertą i wybierzesz produkt, który doskonale sprosta Twoim potrzebom. To takie proste! Nasza firma zlokalizowana jest w Strzembowie, ale dzięki sprzedaży wysyłkowej również mieszkańcy takich miast jak Warszawa mogą skorzystać z naszych usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nieustannie śledzimy zmieniające się trendy w branży i regularnie dostosowujemy do nich swoją ofertę. Chcemy, aby oferowane przez nas markizy koszowe były nie tylko funkcjonalne, ale także cechowały się niezwykle przyjemnymi dla oka walorami estetycznymi, które zostaną docenione przez Twoich klientów. Do produkcji oferowanych przez nas towarów wykorzystujemy wyłącznie trwałe i odporne materiały, aby zagwarantować Ci ich niezniszczalność przez wiele długich lat. Zakup naszych produktów to inwestycja na przyszłość, która każdego dnia ochroni Ciebie i Twoich konsumentów przed słońcem czy deszczem. Poznaj szczegóły naszej oferty.

markizy koszowe warszawa

Najczęściej sosowane w:

  • sklepach,
  • restauracjach
  • lokalach usługowych
  • funkcjonalna osłona przed słońcem deszczem
  • reklama firmy (druk napisów oraz grafiki)
  • różne kolory, kształty, wykończenia rodzaje markiz koszowych
  • falbana: falbany
  • kolory konstrykcji: kolory ral w markizach

Wymiary:

  • szerokość 100 - 600 cm
  • wysięg 60 - 150 cm
5 lat gwarancji
Pozostałe kolory RAL konstrukcji za dopłatą +15% oraz wydłużony czas realizacji do 14 dni roboczych
Zewzględów technologicznych dopuszczalne sa różnice w odcieniach kolorów, które nie mogą być podstawą do reklamacji.

markiza koszowa

Markizy koszowe na miarę Twojej przestrzeni

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie firmie Rolco Sp. z o.o. powinieneś powierzyć stworzenie i dostarczenie osłony przeciwsłonecznej dla Twojego lokalu? To proste - wszystkie nasze produkty, w tym także markizy koszowe, są przygotowywane specjalnie na Twoje zlecenie oraz posiadają niezwykle długą gwarancję, która wynosi aż 5 lat. Nasze towary wyróżniają się na tle konkurencji swoimi atrakcyjnymi cenami, które idą w parze z najwyższą jakością. Co więcej, jesteśmy nieustannie do Twojej dyspozycji, dlatego jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem Skype, a my z radością Ci pomożemy.

Proponowane przez nas osłony przeciwsłoneczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane markizy koszowe to rozwiązanie dla każdego lokalu, który chciałby zapewnić swoim konsumentom ochronę przed deszczem i słońcem. Co więcej, możesz umieścić na nich reklamę swojej firmy w postaci druku czy grafiki, dzięki której Twoje miejsce będzie rozpoznawalne już z daleka. W naszej ofercie znajdziesz osłony koszowe w różnych kolorach, kształtach oraz wykończeniach. Poznaj szczegóły każdego z nich i wybierz ten, który idealnie dopasuje się do Twojego biznesu. Jeżeli Warszawa jest miastem, w którym szukasz rzetelnej firmy oferującej markizy, trafiłeś pod właściwy adres. Zapraszamy!