+48 794 999 891 (PL), (RU) +48 506 688 889 (PL)   Skype: rolco_10

Markizy balkonowe - Warszawa

Trwałe markizy balkonowe - Warszawa

Witaj na stronie internetowej firmy Rolco Sp. z o.o., która każdego dnia dostarcza swoim klientom wysokiej jakości rozwiązania przeciwsłoneczne. W naszym asortymencie znajdziesz wiele atrakcyjnych produktów, a wśród nich markizy balkonowe, koszowe, tarasowe, duet, pergole, moskitiery, refleksole, żaluzje fasadowe, żaluzje rolety czy plisy. Wszystkie z oferowanych przez nas towarów są przez nas osobiście produkowane i sprzedawane. Dzięki temu możemy dołożyć wszelkich starań, aby każdy szczegół był dopracowany w najmniejszym celu, a finalny efekt całkowicie Cię usatysfakcjonował. Nasza firma zlokalizowana jest w Strzembowie, ale dzięki sprzedaży wysyłkowej również mieszkańcy takich miast jak Warszawa mogą skorzystać z naszych usług. Poznaj naszą atrakcyjną ofertę i już dziś wybierz rozwiązanie przeciwsłoneczne, które dostarczy Ci cień w upalne dni.

Znasz to uczucie, gdy latem żar dosłownie leje się z nieba, a Ty nie możesz znaleźć choćby kawałka cienia, w którym zaznałbyś przyjemnego chłodu? Z naszymi produktami raz na zawsze zapomnisz o tym problemie. Proponowane markizy balkonowe to rozwiązanie idealne zarówno na balkony, jak i loggie oraz tarasy, które posiadasz w swoim domu. W prosty i skuteczny sposób zapewnią Ci ochronę nie tylko przed słońcem, ale również przed opadami deszczu bądź śniegu. Oprócz ich funkcjonalności, warto także zwrócić uwagę na ich niezaprzeczalne walory estetyczne, które sprawią, że Twój dom nabierze charakteru i oryginalnego wyglądu.

markizy balkonowe warszawa

Grupa "A"
 


Markiza - Italia

Markiza balkonowa Italia
Italia nadokienno-balkonową, przeznaczoną do zacienienia i osłony wnęk okiennych, werand, tarasów i balkonów.

Podnoszone aluminiowe ramiona zostały dodatkowo wyposażone w sprężynę, odpowiadającą za precyzyjne napięcie tkaniny i składanie ramion pod naporem wiatru. Jej ciężar rozłożony jest na uchwyty ramion oraz rurę nawojową, dlatego markiza tarasowa Italia może być mocowana wszędzie tam, gdzie wytrzymałość podłoża uniemożliwia zastosowanie markizy tarasowej ze składanymi ramionami. Lekka konstrukcja ułatwia montaż. Elementy konstrukcji są lakierowane na biało techniką proszkową.

markiza balkonowa italia 1
Belka przednia markizy
markiza balkonowa italia 2
Ramię markizy
markiza balkonowa italia 3
Konstrukcja nośna markizyParametry techniczne:
Wysięg 0,6 m; 1,0 m; 1,6 m; 1,8 m
Wysięg maksymalny 1,8 m
Szerokość maksymalna 5 m
Ramiona opuszczane, aluminiowe, ze sprężyną
Uchwyty montażowe ściana, wnęka lub sufit
¦rednica rury nawojowej 60 mm; 70 mm
Kolor konstrukcji biały lakier proszkowy
Poszycie ponad 100 wzorów
Falbana wysokość 21, kształt wg wzornika
Napęd ręczny korba 1,5 m; 1,8 m; 2,2 m
Napęd automatyczny silnik, silnik ze zwijaniem ręcznym, nadajnik zdalnego sterowania, automatyka pogodowa wiatrowo-słonecznaMarkiza - Italia poręczowa

Poręczowa markiza balkonowa Italia
Italia poręczowa to markiza tarasowa, która idealnie chroni przed słońcem. Stanowi ona praktyczną ozdobę balkonów, wnęk balkonowych, jak również tarasów.

Cechą charakterystyczną tej markizy są ramiona mocowane do balustrady balkonu. Ich konstrukcja umożliwia dobór odpowiedniego kąta pochyłu. Zarówno na końcach, jak i u podstawy ramion, umiejscowione są haki, do których zaczepiana jest belka przednia z materiałem. Odpowiednie naprężenie tkaniny osiągane jest przez zwinięcie jej nadmiaru. Lekka konstrukcja ułatwia montaż. Zastosowanie w markizach poręczowych ramion balustradowych, znacznie większa swobodę montażu. Elementy konstrukcyjne są lakierowane na biało techniką proszkową.

markiza poręczowa italia 1
Belka przednia markizy
markiza poręczowa italia 2
Ramię markizy
markiza poręczowa italia 3
Konstrukcja nośna markizyParametry techniczne:
Wysięg 0,5 m; 0,7 m
Wysięg maksymalny 0,7 m (nawój tkaniny 160 cm)
Szerokość maksymalna 5 m
Ramiona aluminiowe, blokowane ręcznie, odczepiana belka frontowa
Uchwyty montażowe ściana lub sufit
¦rednica rury nawojowej 60 mm; 70 mm
Kolor konstrukcji biały lakier proszkowy
Poszycie ponad 100 wzorów
Falbana wysokość 21, kształt wg wzornika
Napęd ręczny korba 1,5 m; 1,8 m; 2,2 mMarkiza - Italia kasetowa

Kasetowa markiza balkonowa Italia
Italia kasetowa to markiza nadokienno-balkonowa przeznaczona do zacieniania o osłony witryn, wnęk okiennych, tarasów, werand i balkonów.

Zadaniem aluminiowej kasety jest ochrona tkaniny przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Aluminiowe, podnoszone ramiona dodatkowo wyposażone są w sprężynę, która napina tkaninę, zapobiegając jej składaniem pod naporem wiatru. W przypadku tych markiz tarasowych, ciężar rozkłada się pomiędzy uchwytami, a rurą nawojową. Z tego powodu markizy tarasowe Italia mogą być montowane nawet na podłożach, których wytrzymałość wyklucza zastosowanie zwykłej markizy tarasowej ze składanymi ramionami. Dzięki lekkiej konstrukcji montaż markizy jest wyjątkowo łatwy. Elementy konstrukcji są pomalowane na kolor biały techniką proszkową.

markiza balkonowa kasetowa italia 1
Belka przednia markizy
markiza balkonowa kasetowa italia 2
Przegób ramienia markizy
markiza balkonowa kasetowa italia 3
Konstrukcja nośna markizyParametry techniczne:
Wysięg 0,6 m; 1,0 m
Wysięg maksymalny 1,0 m
Szerokość maksymalna 5 m
Ramiona opuszczane, aluminiowe, ze sprężyną
Uchwyty montażowe ściana, sufit
¦rednica rury nawojowej 60 mm; 70 mm
Kolor konstrukcji biały lakier proszkowy
Poszycie ponad 100 wzorów
Falbana wysokość 21, kształt wg wzornika
Napęd ręczny korba 1,5 m; 1,8 m; 2,2 m
Napęd automatyczny silnik, silnik ze zwijaniem ręcznym, nadajnik zdalnego sterowania, automatyka pogodowa wiatrowo-słoneczna
 
Markiza balkonowa

Zapoznaj się z naszą ofertą markiz balkonowych dostępnych w Warszawie

Każdego dnia nieustannie pracujemy nad tym, aby nasze produkty spełniały oczekiwania wszystkich naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających. W ofercie firmy Rolco znajdziesz wysokiej jakości markizy balkonowe, które należą do grupy "A". Możesz wybierać spośród trzech wariantów o nazwie: Italia, Italia poręczowa oraz Italia kasetowa. Zastanawiasz się, czym się od siebie różnią? Spieszymy z wyjaśnieniem! Italia to stworzona z aluminium osłona, która dodatkowo została wyposażona w funkcjonalną sprężynę, a jej wysięg maksymalny wynosi 1,8m. Jako jedyna sprawdzi się idealnie również we wnęce.

Italia poręczowa to osłona, którą mocuje się do balustrady balkonu, dzięki czemu jej montaż jest banalnie prosty i szybki. Jej maksymalny wysięg to 0,7m. Ostatni produkt w kategorii markizy balkonowe to niezwykle popularna Italia kasetowa, której wykonanie zapewnia ochronę materiału przed działaniem warunków atmosferycznych. Podobnie jak tradycyjna Italia - została wykonana z aluminium, jednak jej wysięg jest odrobinę krótszy, ponieważ wynosi 1m. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów na temat naszych atrakcyjnych produktów, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich parametrami technicznymi. W razie wątpliwości służymy radą. Zapraszamy! Jeżeli Warszawa jest miastem, w którym szukasz rzetelnej firmy oferującej markizy balkonowe, trafiłeś pod właściwy adres. W razie wątpliwości służymy radą. Zapraszamy!